Будьласочка допоможіть! Наслідки крема демодекс актив!
Спрашивает: Юрий
Пол: Мужской
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: НЕМАЄ
Здравствуйте, Пів року тому мастив ділянку йодом і спиртом трішки почервоніло, тепер трішки зійшло хотів пришвидчити процес пішов до лікаря приписали мазь демодекс актив помастив тиждень зявились прищі на ділянках яких масти, отек, випуклость що робити? Поможіть БУДЬЛАСОЧКА Я ВЖЕ НЕМОЖУ ПОСТІЙ ОТЕК, ПОЧЕРВОНІННЯ, ОПУХЛОСТЬ
Категория: Косметолог
1 ответ
Приходите на консультацию. Пер Нестеровский 13/19 308 кабинет. Работаю 29 31 и с 4-го января по четным 308 кабинет