Боль и припухлость в области шеи и ключицы справа
Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Хронические заболевания: Мастопатия, гастродуоденит
Здравствуйте,
Турбує біль та припухлість зправа, в ділянці шиї та ключиці вже на протязі місяця. Біль тягнуча, ниюча іноді більш гостра віддає в плече, руку зправа. Отримувала вже безліч ліків олфен-75, тізалуд, німесил, аркоксія120 -14 дн, олфен пластир, нуклео, нейрорубін, тіонекс, а также блокаду дипроспаном комірцевої зони, масаж.
Ставлять розповсюдженний остеохондроз, цервікоторакобралгія. УЗД ознаки доброякісної ліфоаденопатії задньо-шийної ділянки, гіпертонусу трапецеподібної м'язи зправа. МРТ дегенеративно-дистрофічні зміни шийного відділу хребта (остеохондроз), протрузія мхд С4-С5. Особливого покращення немає. Нерозумію що робити далі (що може бути причиною припухлісті.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 26 августа 2022 года

1 ответ
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2022-08-26 21:42
Здравствуйте.
Вам нужно пройти компьютерную томографию органов малого таза и органов груднойклетки, чтобы исключить возможные объёмные образования. Они могли спровоцировать развитие лимфаденопатии у вас.