Білі плями на руках у дитини
Спрашивает: Галина
Пол: Мужской
Возраст: 10 років
Хронические заболевания: Був здоровий не хворів протягом літа
Здравствуйте, Від чого зявляються білі плями на руках у дитини біля нігтів ці плями за розміром не великі до 5 мм вони зявилися протягом останнього місяця канікул дитину нічого не турбує але ми переймаємось про походження цих плям нещодавно ми приймали ліки від гельмітів
Категория: Дерматолог
1 ответ
Добрый день.
Белые пятна нужно дифференцировать с нарушением меланообразования и Витилиго. А для этого лучше обратиться очно на приём