Беспокоит зуд. Не могу прдобрат правильно моющее средство
Спрашивает: Лариса
Пол: Женский
Возраст: 50 лет
Хронические заболевания: Стоит Мирена 4 года, удален полип.
Добрий день, я з Києва, мене звати Лариса. Два місяці тому при огляді у лікаря відчула сильний біль від дзеркала. Аналіз показав запалення, назначено свічки Ревітакса і Пробіз Феміна. Місяць тому відчула зуд. Мазок - епітелій багато, лейкоцити 15- 35 в полі зору, бактерії змішані в невел. Кільк.
Прошу вашої дороги в постановці діагнозу і в лікуванні. І ще прохання - який найкращий миючий засіб буде для мене, мені 50, оскільки багато миючих викликають зуд.
1 ответ
Добрый день. Необходимо сдать бак посев из влагалища. Подмываться можно лактоцидом