Астма першої степені

Спрашивает: Олексій
Пол: Мужской
Возраст: 1 год
Доброго дня, ось таке питання:
Є дитина хлопчик йому один рік проживає він матір'ю в Луцьку, йому діагностували астму першої степені, його матері сказали що радять переїхати на південь країни Миколаїв або Одесу чи дасть це ефект? Так як приступи в нього зараз відбуваються раз чи два на день. Підкажіть якщо можете, заздалегідь дякую.
Категория: Аллерголог
Добавлен: 23 декабря 2015 года

2 ответа

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2015-12-23 17:14
Необходимо видеть результаты анализов, т. к. в 1 год бронхиальная астма редко бывает, что касается переезда, то климат в Одессе наоборот астматикам плохо подходит, хотя все это индивидуально
Олексій 2015-12-23 19:47
Дякую за відповідь)