Задишки після кожної вірусної інфекції?

Спрашивает: Ігор
Пол: Женский
Возраст: 4,5 роки
Доброго дня! Нашій дитині 4 роки. Після кожної вірусної інфекції ми маємо ускладнення у вигляді задишки, знімаємо Вентоліном, або Небутамолом. Останню обструкцію знімали 3 неділі назад Преднізолоном. Зробили аналізи на Загальний імуноглобулін Е (tlgE) становить - 689Мо/мл, а також виявили аскариди. Нам педіатр назначив лікування Лактофільтрум 1т – 3р. д. (1 місяць), Лімфоміозот 5кр. – 3р. д. (3 місяці), Мілукант 4мг. – 1р. д. (протягом 1 року). Після початку курсу лікування, через дві неділі починати приймати від гельмінтів Альбендазол 400мг. – 1т. в день (три дні). Запитання: Чи могли гельмінти суттєво вплинути на результати аналізів? Якщо так, то чи вірно призначене лікування? Можливо спочатку пролікувати глисти, а потім зробити аналіз на Імуноглобулін, і відповідно лікування? Наперед Дякуємо за відповідь.
Категория: Аллерголог
Добавлен: 16 июня 2016 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2016-06-21 13:58
Глистная инвазия увеличивает общий иммуноглобулин Е, но исходя из клининических проявлений сделайте специфический иммуноглобулин Е к бытовой и клещевой аллергии для определения причины заболевания