Турбує геморой

Спрашивает: Тарас
Пол: Мужской
Возраст: 18 лет
Доброго дня, мене звати Тарас, звертаюсь для того, щоб ви допомогли мені підібрати курс для лікування геморою.
В мене був зовнішній геморой, я його лікував, поки проходив курс лікування все було добре, навіть після того, як курс пройшов, деякий час геморой мене не турбував.
Нагадав він про себе знову. Тільки тепер він не дає мені спокою протягом тижня (печія, кров після акту випорожнення, свербіж)
Прошу вас допомогти мені підібрати курс для лікування геморою.
Дуже вам дякую.
Категория: Проктолог
Добавлен: 6 января 2015 года

1 ответ

Агаджанов Роман Эдуардович
проктолог 2015-01-07 06:41
По описанным симптомам нельзя исключить наличие острой анальной трещины, кроме того лечение предполагает предварительный осмотр, т. к. В зависимости от стадии заболевания определяется тактика лечения.