Якщо невус у 12 років став більшим, це меланома?

Спрашивает: Maksim
Пол: Мужской
Возраст: 12 лет
Вітаю, а коли наступив підлітковий вік, то напочатку ізза цього можуть рости невкси та ставати юільше родимки? Чи у 12 років майже немає шансів що з'явиться меланома, і скоріш за все ріст невусів та появлення нових родинок може бути звязано с гармонами?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 11 марта 2024 года

3 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-03-12 13:08
Добрый день, совершенно верно. Это связано с ростом и развитием организма.
Maksim 2024-03-14 00:31
Велике вам дякую!
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-03-15 11:46
Всього найкращого!