Висипи на нозі

Спрашивает: Ангеліна
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Було захворювання щитовидної залози зоб 1 стадії. Приймала гормони близько 2х років. Зараз вже тривалий час нічого не пю
Вітаю, зʼявилися висипи на ногах. Дуже чешиться і пече. Думала що це алергія на холод в ранньому дитинстві таке було але на локтях. Після закінчення зими воно пропадало. Але зараз вже більше року територія тільки збільшується. Мастила маззю синтоміцин.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 14 марта 2024 года

3 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-03-15 07:43
Добрый день, по снимку контактный дерматит. Без адекватного лечения такие состояния самиине всегда проходят.
В каком климате вы сейчас живете?
Ангеліна 2024-03-17 20:42
Помірно кліматичний
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-03-18 16:53
Старайтесь не мылить пораженный участок, одевайтесь по погоде, чтоб ноги не мерзли. На высыпания наносите крем Триакутан - дважды в день, внутрь - Цетрин по 1 таб в день, дополнительно увлажняйте кожу кремами (бепантен, цикопласт)