Турбують болі внизу живота зліва

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. Допоможіть знайти причину болі зліва у животі.10.05.2019 року мені було проведено лапароскопію, в результаті якої з лівого яєчника видалено дві ендометріоїдні кісти, одна з яких мала гній. Після чого через місяць у мене знову почалися різкі болі і печіння зліва внизу живота, такі самі як до операціі. я звернулася до гінеколога, здала аналізи, ось результат: мікрофлора в помірній кількості, слиз, білковий і клітинний детрит виявлено, лейкоцити в великій кількості, еретроцити в помірній, епітелій поверхневий(поодинокі скупчення клітин, реактивні зміни, епітелій проміжний(поодинокі групи клітин, реакт. Зміни), парабазальний еп. (поодинокі скупчення клітин, реактивні зміни)циліндричний(невеликі скупчення клітин, реактивні і дегенеративні зміни). Знову появилася кіста в лівому яєчнику розмір 30мм.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 июня 2019 года

1 ответ

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2019-06-23 14:37
Здравствуйте! Давайте обсудим все по -русски. Что у вас случилось?