Расшифровка мазков

Спрашивает: Rina
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Здравствуйте, Елена Викторовна,
помогите, пожалуйста расшифровать результаты анализов
*Цитологічне дослідження на атипові клітини: мікрофлора-в помірній к-ті, слиз-виявлено, білковий детрит-виявлено, лейкоцити-в значній к-ті, еритроцити-в помірній к-ті, епітелій поверхневий-пласти клітин, скупчення клітин, дегенеративні зміни, ознаки паракератозу клітин; епітелій проміжний-так само як в попередньому, епітелій базальний, циліндричний-не виявлено, метаплазмований-скупчення клітин, голоядерні елементи.
*Урогенітальний мазок: Cervix: лейкоцити-48-50 в полі зору, на слизу густо покривають поле зору, Vagina: Лейкоцити-60-70 в полі зору, густо покривають поле зору. Трихомонади, гонококи, дріжджеподібні гриби, ключові клітини- не виявлено
Спасибо!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 декабря 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-12-14 15:17
Здравствуйте. Картина вагинита и цервицита (воспаления шейки матки и влагалища). Требуется лечение