Анализ ПАП-теста и ov. Naboti на УЗИ
Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: не указаны
Уважаемая Елена Викторовна, здравствуйте. Помогите, пожалуйста, с диагностикой. В норме ли результаты исследования. Благодарю заранее за ответ.
ПАП-ТЕСТ МЕТОДОМ РІДИННОЇ ЦИТОЛОГІЇ (технологія Sure Path BD). День циклу - 19. ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації.: ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС: Доброякісні зміни виявлено. Запалення та реактивні зміни епітелію: репаративні, дегенеративні. Плоскоклітинна метаплазія. Ознаки паракератозу. Клітини залозистого епітелію в стані проліферації. Патологічні зміни виявлено. Зміни, які не дають можливості диференціювати клітини з реактивними змінами та ознаками дисплазії. Зміни в клітинах, трактування яких ускладнено (з дискаріозом, збільшеними та гіперхромними ядрами). Додаткові дані: виявлено флора - змішана. ВИСНОВОК: Клітини плоского епітелію з атипією невизначеного значення ASC-US.
В заключении УЗИ: в шейке матки множественные ov. Naboti d1 до 1,7см - не менше 4 шт., рідина в позадіматочному просторі не виявлена. УЗ-ознак патологіїї не виявлено.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 февраля 2019 года

3 ответа
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-02-17 10:43
Здравствуйте. Вижу, что Вам уже отвечали - /news/rasshifrovka_paptesta_pomogite_ pozhaluysta_razobratsya/2019-2-15-541593
Очень надеюсь, что Вы не купили препараты и не будете их принимать. Крайне неграмотно доктору назначать лечение, не понимая, чем вызваны процессы, происходящие в шейке.
вот Ваше заключение - Клітини плоского епітелію з атипією невизначеного значення ASC-US. Такую картину часто дает воспаление, эрозия, но при этом и, например, вирусы папилломы. Об этом может говорить и вот эта фраза - реактивні зміни епітелію: репаративні, дегенеративні. Плоскоклітинна метаплазія. Ознаки паракератозу.
Вам показано проведение расширенной кольпоскопии, сдача анализов на ВПЧ и инфекции (в этом плане оптимально - Фемофлор - 16 (17). И только после этого - лечение, согласно выявленным организмам.
P. S. И дважды подумайте, идти ли к такому врачу на будущее, если Вам дают лечение вслепую, без дообследования. Будьте здоровы.