Расшифровка пап-теста. Помогите, пожалуйста, разобраться

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Добрый вечер. Помогите, пожалуйста, расшифровать пап-тест. Мне 38. Роды с осложнением 20 лет назад. 1 аборт, 1 замершая беременность, прижигание эрозии 15 лет назад.
ПАП-ТЕСТ МЕТОДОМ РІДИННОЇ ЦИТОЛОГІЇ (технологія Sure Path BD): ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації.:
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС: Доброякісні зміни виявлено. Запалення та реактивні зміни епітелію: репаративні, дегенеративні. Плоскоклітинна метаплазія. Ознаки паракератозу. Клітини залозистого епітелію в стані проліферації. Патологічні зміни виявлено. Зміни, які не дають можливості диференціювати клітини з реактивними змінами та ознаками дисплазії. Зміни в клітинах, трактування яких ускладнено (з дискаріозом, збільшеними та гіперхромними ядрами). Додаткові дані: виявлено флора - змішана.
ВИСНОВОК: Клітини плоского епітелію з атипією невизначеного значення (ASC-US) : Рекомендації. Консультація лікаря.
Это обычное воспаление, как сказал мне врач?
Спасибо большое за понимание и ответ.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 февраля 2019 года

7 ответов

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2019-02-15 06:34
Здравствуйте! Да, воспаление, которое требует лечения. Расписать?
Платная консультация
Ирина 2019-02-15 09:05
Доброе утро! Благодарю Вас за ответ. Да, распишите курс лечения, пожалуйста.
Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2019-02-15 11:19
Табл Тиберал 500 мг по 1 табл 2 раза в день 5 дней
Св. Тержинан 10 по 1 св 1 раз в день 10 дней вагинально.
Св фемилекс по 1 св 1 раз в день 10 дней вагинально. После окончания курса тержинан а.
Препараты для кишечника
Платная консультация
Ирина 2019-02-15 11:57
Благодарю Вас!
Диана 2020-07-04 01:18
ПАП-ТЕСТ- МЕТОДОМ РІДИННОЇ ЦИТОЛОГІЇ (технологія Sure Path BD): ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ: задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації. ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС: Доброякісні зміни: виявленоЗапалення та реактивні зміни епітелію: репаративні, дегенеративні, запальна атипія. Плоскоклітинна метаплазія. Патологічні зміни: виявленоЗміни, які не дають можливості диференціювати клітини з реактивними змінами та ознаками дисплазії. Зміни в клітинах, трактування яких ускладнено (з дискаріозом, збільшеними та гіперхромними ядрами). Додаткові дані: виявлено флора - палички, коки, кокобацили. Елементи хронічного запалення. ВИСНОВОК: Клітини плоского епітелію з атипією невизначеного значенн (ASC-US)
П
Помогите расшифровать, пожалуйста.
Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2020-07-04 16:35
Здравствуйте! У вас есть воспалительный процесс
Платная консультация
Диана 2020-07-04 19:02
Спасибо