ПАП тест на основі рідинної цитології

Спрашивает: Юля
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Немає
Добрий вечір. Елена Вікторівна. Допоможіть розібратись в аналізах дуже переживаю. Пап- тест на основі рідинної цитології. Оцінка якості матеріалу задовільний. Спецефічні інфекційні агенти не виявлені. Клітинні зміни, не повязані з неопластичними процесами Плоскоклітинна метаплазія. Реактивні зміни запальні (включаючи репаративні) виражені. Висновок: зміни плаского епітелію NILM(тип 2 запальний тип мазка). Висновок: зміни залозистого епітелію не виявлені. Висновок ПАП-тест NILM. (тип 2 запальний тип мазка) . ПриміткаNILM-Negative for intrsepithelial Lesion or Malignansy (негативний відносно інтраепітеліальних уражень і злрякостей. ПЛР. ВПЛ ВКР не виявлено нічого жоден генотип.16 генотип не виявлено.18.31.33.35.39.45.51.52.56.58.59.66.68. Не виявлено. Мене цікавить Плоскоклітинна метаплазія чи це дуже погано. Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 февраля 2019 года

2 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-02-27 09:15
Доброго дня. Нічого кримінального. Картина запалення шийки матки
Платная консультация
Юля 2019-02-27 12:16
Дякую