Требуется ли лечение при таких анализах

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, доктор! С диагнозом дисплазия 1 степени врач меня отправила на анализы в лабораторию (пап-тест, впч и фемофлор 16). Только что пришли анализы из лаборатории. К врачу в ближайшие дни попасть не могу, а не знание приговора пугает. Помогите, пожалуйста, понять, на сколько выводы анализа плохие.
ПАП-тест на основі рідинної цитології
Оцінка якості матеріалу Матеріал задовільний
Специфічні інфекційні агенти Не виявлені
Клітинні зміни, не пов'язані з
неопластичними процесами
Не виявлені
Реактивні зміни Запальні (включаючи репаративні) помірно виражені
Висновок: зміни плаского епітелію NILM, (тип ІІ, запальний тип мазка)
Висновок: зміни залозистого епітелію Гіперплазія залозистого епітелія
Висновок ПАП-теста NILM, (тип ІІ, запальний тип мазка)
Примітка NILM - Negative for Intraepithelial Lesion or Malignancy (негативні відносно
інтраепітеліальних уражень і злоякісності)
Коментарі ПАП-тест методом рідинної цитології (BD SurePath)
Заключення відповідно до класифікації BETHESDA SYSTEM 2014.
ВПЧ 39 виявлений 6.96 Lg ВПЛ/10^5
клітин. ПЛР. Ureaplasma species (у/г зішкріб, якісне визначення) виявлена Аналітична чутливість тест-системи для
виявлення Ureaplasma spp. (parvum +
urealyticum) у матеріалі – 1x10^3 ГE/мл. ВПЧ других типов не выявлены, хламидии и микоплазмы не обнаружены.
Категория: Гинеколог

1 ответ

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2020-04-06 20:01
Здравствуйте!
Необходима противовирусная терапия