Сдала анализы на ВПЧ подскажите, что они означают?

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Здраствуйте, помогите расшифроваить анализы. Оцінка якості матеріалу
Матеріал задовільний
Специфічні інфекційні агенти
Не виявлені
Клітинні зміни, не пов'язані з неопластичними процесами
Не виявлені
Реактивні зміни
Запальні (включаючи репаративні) слабко виражені
Висновок: зміни плаского епітелію
ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
Висновок: зміни залозистого епітелію
Не виявлені
Висновок ПАП-теста
ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
Примітки
ASC-US - Atypical squamous cells of undetermined significance (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
Коментарі
ПАП-тест методом рідинної цитології (BD SurePath) Заключення відповідно до класифікації BETHESDA SYSTEM 2014
Примітка: 20.09.16 дпм
Категория: Гинеколог
Добавлен: 17 октября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-10-18 11:12
Здравствуйте. Вы не на ВПЧ сдавали, а цитологию. Она не до конца ясна, есть подозрение на инфекцию