Пап-тест методом рідинної цитології

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, помогите расшифровать результаты: МЕТОДОМ РІДИННОЇ ЦИТОЛОГІЇ
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ
задовільна:
в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та
зони трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС
Доброякісні зміни
виявлено.
Реактивні зміни епітелію: репаративні, дегенеративні.
Плоскоклітинна метаплазія.
Спостерігається каріопікноз клітин плоского епітелію поверхневого шару.
Дегенеративні зміни клітин залозистого епітелію.
Патологічні зміни
виявлено. Зміни, які не дають можливості диференціювати клітини з реактивними
змінами та ознаками дисплазії.
Зміни в клітинах, трактування яких ускладнено (з дискаріозом, збільшеними
та гіперхромними ядрами).
Додаткові дані
виявлено
флора - палички.
ЗАКЛЮЧЕННЯ
Клітини плоского епітелію з атипією невизначеного значення (ASC-US) .
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Консультація
лікаря.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 21 марта 2021 года

1 ответ

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2021-03-21 13:43
Здравствуйте! Имеется воспалительный процесс, необходимо обследоваться, лечиться и повторить мазокм