Розшифровка аналізу онлайн

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 37 лет
Здравствуйте,
ПРОГРАМА 129
ВИС. ОНКОГЕН:
16,18,26,31,33,35,39,45,51,52,53,
: ГЕ/зразок не виявлено "+++": 6,5 lg ГЕ/зразок
"++": 6,5 ~ 3,5 lg ГЕ/зразок
"+": <3,5 lg ГЕ/зразок
виявлено
18 "+"
НИЗЬКООНКОГЕННІ:
: ГЕ/зразок не виявлено "+++": 6,5 lg ГЕ/зразок
"++": 6,5 ~ 3,5 lg ГЕ/зразок
"+": <3,5 lg ГЕ/зразок
не виявлено
ПАП-ТЕСТ -
МЕТОДОМ РІДИННОЇ
ЦИТОЛОГІЇ (технологія Sure
Path BD)
:
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ:
задовільна:
в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони
трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС:
Доброякісні зміни:
виявлено
Запалення та реактивні зміни епітелію: дегенеративні.
Клітини з ознаками цитолізу.
Патологічні зміни:
виявлено
Зміни, які відповідають легкій дисплазії клітин плоского епітелію.
Спостерігається незначний поліморфізм окремих ядер клітин плоского епітелію;
незначно змінені розмір, форма ядер та перинуклеарне цитоплазматичне
просвітлення.
Зустрічаються двоядерні клітини.
Додаткові дані:
виявлено флора - палички.
ЗАКЛЮЧЕННЯ:
Плоскоклітинне інтраепітеліальне ураження низького ступеня (LSIL),
інтраепітеліальна неоплазія легкого ступеня вираженості (CINI).
Рекомендації:
Обстеження на наявність ВПЛ-інфекції.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 августа 2016 года

4 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-20 17:16
Здравствуйте! Будьте добры, прикрепите к вопросу скан или фото анализа - у Вас сейчас каша. С уважением, Е. В. Молчанова
Платная консультация
Татьяна Цуркан 2016-08-22 15:54
Здравствуйте, получилось загрузить анализ только с телефона. Буду очень благодарна, если Вы его расшифруете.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-22 19:35
Благодарю. Картина дисплазии. Она часто бывает на фоне ВПЧ и воспалений, потому разумно сдать анализы на инфекции и ВПЧ
Платная консультация
Татьяна Цуркан 2016-08-23 09:41
Очень Вам благодарна за быстрый ответ.