Узнать расшифровку

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Здравствуйте, что означает расшифровка ПАП теста? Вот результат.

пацієнт: Пархомчук Тетяна Володимирівна 05.07.1981
дата забору матеріалу: 18.10.2017 10: 18
ПДОМ: 01.10.2017;

ПАП тест методом рідинної цитології - зішкріб цервікального каналу

1. Якість препарату-задовільна.
В препараті виявлено: клітини екто та ендоцервіксу, зони трансформації.
2. Цитологічний опис:
Доброякісні зміни -на фоні великої кількості лейкоцитів клітини поверхневого та проміжного шарів плоского епітелію і групи циліндричного епітелію в межах норми.
Патологічні зміни -не виявлено.
3. Додаткові дані: флора-змішана; запальний процес.
4. Висновок: NILM (II)
5. Рекомендації: консультація лікаря
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 октября 2017 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-10-23 20:42
Добрый день, Татьяна.

Злокачественный изменений нет. Есть воспалительный процесс во влагалище. Рекомендовал бы вам дополнительно еще сдать мазок из влагалища, ПЦР на ИППП и бак посев из влагалища.