Це зрада? Кому була реальна зрада?

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Вітаю, заміжня 11 років. У листопаді почалися онлайн відносини. Все було чудово, влюбилися один в одного, планували, мріяли! Так сталося, що випила добре, і привело до сексу з чоловіком (не хотячи так вийшло) і згодом я призналася онлайн партнеру (ми заговорили на такі теми в кого і коли був послідній раз). Йому було неприємно, бо перед тим у нього в житті були зради. Він також жонатий, але живуть по сусідськи з дружиною! Але після мого признання, все йшло чудово, стосунки розвивалися, дзвінки, відеозв'язки, фото, відео один одному. І тут раптово минулого тижня, згадує цей випадок в лютому, і вважає що я йому зрадила! Що це рахується зрадою. І я не можу це пережити, бо готова була на все заради нього, просто на все! Тригером стало, що я чоловікові ніколи не зрадила, хоча останнім часом погано жили, а йому (онлайн партнеру) якого обожнювала виходить зрадила з чоловіком! Мене то дуже мучить, бо всі почуття були щирі, сильні, взаємні, і було це з чоловіком один раз, скажіть як бути? Я зрадниця? Я думала, що я чоловіку зраджую, але точно не йому, а він і чути не хоче! Говорить зрадила, і не важно під яким соусом! Мене це зводить, я худнути почала, присіла на антидепресанти, я не можу змиритися що цим стосункам кінець, що так і не спробували вживу?
Категория: Психолог
Добавлен: 8 июля 2024 года

4 ответа

Берман Дороти Вячеславовна
психолог 2024-07-09 11:23
Здравствуйте Ирина
Вами манипулируют, не поддавайтесь. Определитесь чего хотите Вы сами и держите свою линию не смотря ни на что. Чаще разговаривайте со своим партнёром на тему ваших отношений, чтобы лучше понимать свои и его чувства
Ірина 2024-07-09 22:54
Онлайн партнер порвав стосунки, і мені так боляче (
І вина моя, бо зрадила йому з чоловіком 5 міс тому, він так вважає.
Хоча я всі місяці спілкування, я старалася доказати йому свою відданість, що з чоловіком нічного не зв'язує.
Як йому доказати, що це не зрада?
Берман Дороти Вячеславовна
психолог 2024-07-14 15:22
Онлайн-мужчина отказался от Вас, потому что решил прервать отношения сам. И Вы тут не при чем. А причину он выдумал, вспомнив Ваш старый контакт с мужем.
Чтобы Вы не доказали, данному партнёры, Вы не интересны. И причинам не в измене, а в нем самом - разлюбил, наверное.
Ірина 2024-07-19 07:24
Але онлайн чоловік не відпускає мене, ми списуємося, говорить про почуття, але разом бути ми не можемо, бо його тригерить що я живу не сама, і він кожну ніч мучиться, що в мене може бути секс.
Відстань 1100 км, війна, він сім'ю поки не залише, а з женой интиму нет.
І вчора стався контакт з мужем, відчуття паскудне, бо не хотіла цього, всі думки, бажання, про онлайн партнера, навіть секс онлайн влаштовував, тепер виходить я зрадила онлайн відносинам, хоча він їх сам порвав.
І все було добре якби я пішла від мужа, але у нас дитина, немаю де йти, а чекати онлайн партнера, реально без якого не можу, якого обожнюю, як?
, як він прямо говорить приїде після війни, а це може рік, два, ніхто незнає, і я боюся зруйнувати сім'ю, а там незрозуміло що. .
Я і розумію, що стосунки приречені, незнаю як з цим жити, падаю в депресію, бо сумую також за ним.