Тонзиліт запалення мигдалин

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 64 года
Здравствуйте, лікуємо тонзиліт. Спочатку назначили полоскати содою 5 днів 2 рази в день, потім 10 днів ротокан 2 рази в день, зійшло запалення мигдалин, але не до кінця, по задній стінці горла тече білий слиз, лікар знову назначив 5 днів полоскала Зепилор 2 рази в день. Від Зепилора почався спазм горла, який не приходив 5 годин, знову полоскати почали ротоканом.
Чи дієве і адекватне це лікування?
Від чого може бути слиз?
Можливо проблема в носовій порожнині? І чи може давати запаленні мигдалини слиз по задній стінці горла?
Категория: Лор
Добавлен: 26 февраля 2021 года

1 ответ

Здравствуйте!

Если есть возможность, загрузите качественное фото глотки. Чтобы было хорошо видно небные миндалины и заднюю стенку.