Тонзиліт запалення мигдалин

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 64 года
Доброго дня, запалення мигдалин (тонзиліт) спочатку лікар назначив 5 днів полоскати горло содою і Гліцесед Макс, потім знову назначив полоскати 10 днів ромашкою або шалфеєм 2 рази в день, тільки на 2 прийомі сказав лікар, що запалення мигдалин.
Зранку і вдень дискомфорт не відчувається.
По вечорах починається спазм горла, наче легке подушування, наче пульсує горло і трохи віддає на вуха.
Полощимо вже 4 днів, але не дуже допомагає, може ще мало днів з 10 назначених.
Яке може бути ще лікування?
І чи завжди таке відчуття в горлі під час цієї хвороби?
Категория: Лор
Добавлен: 18 февраля 2021 года

1 ответ

Доброго дня! У Вас є можливість зробити фото горла і відправили, щоб я мала змогу оцінити стан піднебінних мигдаликів і слизової ротоглотки? Чи спостерігається у Вас підвищення температури тіла, нежить?