Тлумачення результату аналізів на токсоплазмоз

Спрашивает: Іван
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Був тонзиліт 2 роки тому назад, до проведення операції з видалення гланд.
Вітаю Вас шановні лікарі і лікарки. Хочу задати вам питання стосовно токсоплазмозу. Хворів ним приблизно 2 роки тому назад, тоді був у лікаря, бо мав збільшені лімфовузли. Він сказав здати аналізи на цю хворобу, і тоді й виявлося що вона й справді мала місце. Потім я лікувався одним румунським препаратом (назву вже не пам'ятаю, лиш те що коробка була синя) і одужав. Тиждень тому назад був в місті і маючи можливість вирішив здати ще раз ці аналізи, чисто з цікавості (результати прикріплені) бо попри перенесену хворобу не можу стримати себе від того, щоб погладити своїх котів. Питання щодо результатів - чи в нормі вони? Прочитав в інтернеті що такий варіант є свідченням перенесеної хвороби і виробленого до неї імунітету, проте хотів би почути думку експерта. Буду вельми вдячний за відповідь!
Категория: Инфекционист
Добавлен: 11 июля 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-07-12 10:31
Иван! Метод ИФА выявил защитные антитела G к токсоплазме. Вы здоровы.