Токсоплазмоз постійно наявні антитіла до токсоплазми ig M температура 37

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Здравствуйте, Спрашивает Оксана:
Доброго дня! Мене звати Оксана. Діагноз-токсоплазмоз. Не вагітна.
Перший раз здала аналіз 23 червня 2014р.
Результати аналізу в СІНЕВО:
Toxoplasma gondii, антитіла Ig G900 ІU/ml(до9.0-негативний результат,10.0-11.0-сумнівний результат, більше 12.0-позитивний результат)
Toxoplasma gondii, антитіла Ig M 0.59 АІ(індекс антитіл(до 0.8-негативний результат,0.9-1.0-сумнівний результат, більше 1.1-позитивний результат) -результат негативний.
Повторно перездала через 3 місяці-5 листопада 2014р
Toxoplasma gondii, антитіла Ig G 506 ІU/ml(до9.0-негативний результат,10.0-11.0-сумнівний результат, більше 12.0-позитивний результат)
Toxoplasma gondii, антитіла Ig M 1.71 АІ(індекс антитіл(до 0.8-негативний результат,0.9-1.0-сумнівний результат, більше 1.1-позитивний результат) -уже позитивний результат. Що
це означає?
ПЛР Toxoplasma gondii (кров, якісне визначення) -не виявлена.
Авідність антитіл Ig G 70%(менше 70-низька,70-80 середня, більше 80-висока)
консультація офтальмолога-без патологій
консультація неротатолога-панічні атаки-за все переживаю-призначили мексидол.
на СНІД-негативний
приймала кларитроміцин 500мг 2 рази на добу 14 днів.
Повторно здала аналіз 5 лютого 2015р.
Результати аналізу в СІНЕВО:
Toxoplasma gondii, антитіла Ig G650 ІU/ml(до9.0-негативний результат,10.0-11.0-сумнівний результат, більше 12.0-позитивний результат)
Toxoplasma gondii, антитіла Ig M 5,2 АІ(індекс антитіл(до 0.8-негативний результат,0.9-1.0-сумнівний результат, більше 1.1-позитивний результат).
Приймала далацин 300мг 4 рази на добу 20 днів.
Через рік 5 лютого 2016р здала повторно
Результати аналізу в СІНЕВО:
Toxoplasma gondii, антитіла Ig G650 ІU/ml(до9.0-негативний результат,10.0-11.0-сумнівний результат, більше 12.0-позитивний результат)
Toxoplasma gondii, антитіла Ig M 3,2 АІ(індекс антитіл(до 0.8-негативний результат,0.9-1.0-сумнівний результат, більше 1.1-позитивний результат).
Авідність антитіл Ig G, < 95%(менше 70-низька,70-80 середня, більше 80-висока)
Температура тіла 37 в день, а з 23год до 8год ранку 36.8
Чому так довго наявні антитіла Ig M?
Чи потрібне знову лікування? Допоможіть будь ласка, прошу Вас.
Щиро вдячна.
Сама провізор. М. Стрий Львівська обл
Категория: Инфекционист
Добавлен: 14 марта 2016 года

4 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2016-03-15 13:10
Оксана! А, что вы лечите, если ПЦР не нашла возбудителя. Антитела, будут циркулировать всю жизнь. Лечение проводится только при наличии клиники заболевания и положительной реакции ПЦР.
Платная консультация
Оксана 2016-03-15 14:38
Щиро дякую за відповідь, Скажіть будь ласка температура 37 не належить до клінічних проявів токсоплазмозу? Коли у 2014 р перший раз виявили токсоплазмоз також була температура 37.
А ще у лютому цього року я перехворіла грипом. (два тижні), колола емсеф в/м 5 днів. Чи може субфебрильна температура триматися після грипу місяць часу, і як знати що вона не повязана з токсоплазмозом?
Які обстеження потрібно пройти?
Оксана 2016-03-15 14:52
Оксана 2016-03-15 14: 38
Щиро дякую за відповідь, Скажіть будь ласка температура 37 не належить до клінічних проявів токсоплазмозу? Коли у 2014 р перший раз виявили токсоплазмоз також була температура 37.
А ще у лютому цього року я перехворіла грипом. (два тижні), колола емсеф в/м 5 днів. Чи може субфебрильна температура триматися після грипу місяць часу, і як знати що вона не повязана з токсоплазмозом?
Які обстеження потрібно пройти?
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2016-03-15 23:38
Оксана! Токсоплазмоз проявляется увеличением лимфатических узлов, печени. Селезенки, общей слабостью, повышением температуры от 27 до 38 вечером. Реакция ПЦР положительная. Температура 37, это еще порог нормальной величины. А вот 37.1, это повышение.