Спермограма

Спрашивает: Олег
Пол: Мужской
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: нет
Доброго дня! Розшифруйте будь ласка дані спермо грами, чи є якісь відхилення: Кількість: 6,2мл., Колір: Жовто-сірий; Прозорість: Мутна; Запах: Квітів каштанів; Час розрідження: через 60 хвилин після одержання матеріалу-рідка; В*язкість: 0,3см; Реакція (рН): 8,0; Кількість сперматозоїдів в 1мл: 75,0 млн.; Кількість сперматозоїдів в еякулянті: 465,0 млн; Рухливість (групи а+b+c): 36,1%; Швидка поступальна рухливість (група а): 21,2%; Повільна поступальна рухливість (Група b): 8,7%; Непоступальна рухливість (група с): 6,2%; Нерухливих (група d): 63,9%; Концентрація рухливих сперматозоїдів: 27,1 млн/мл; Конц. Сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю (група а) в 1 мл.: 15,9 млн/мл; Конц. Сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю (групаb) в 1 мл.: 6,5 млн/мл; Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл.: 10,5 млн/мл; Середня швидкість: 13mic/sec; Індекс рухливості: 154; Кількість рухливих сперматозоїдів в еякулянті: 168,0 млн.; Кількість функціональних сперматозоїдів: 65,1 млн; Кількість сперматозоїдів в еякулянті з поступальною рухливістю (група a+b): 138,9 млн.; Живі 90%; Мертві: 10%; З нормальною морфологією: 13%; Дегеративні форми: 87%; Паталогії голівки: 55%; Паталогії шиї: 25%; Паталогія хвоста: 7%; Агрегація сперматозоїдів: +; Аглютація сперматозоїдів: негативний; Клітини сперматогенезу: 2,0%; Еритроцити: поодинокі в препараті; Лейкоцити: поодинокі в полі зору; Епітелій уретри: поодинокі; Епітелій передміхурової залози: поодинокі в препараті; Зерна ліпідів: помірно; Сперматофаги: не виявлено; Кристали Бетхера: не виявлено; Шаруваті тільця: не виявлено; Слиз: незначно.
Категория: Уролог
Добавлен: 7 августа 2014 года

4 ответа

Радевич Игорь Тадеушевич
уролог 2014-08-07 12:24
Здравствуйте, Олег!
Страдает подвижность и морфология. Не выполнен МАР-тест. Для начала рекомендую повторить анализ с МАР-тестом через 2-3 недели, выполнить УЗИ органов мошонки с доплерографией.
Желаю здоровья
Платная консультация
Олег 2014-08-07 12:32
Страдает подвижность и морфология. Это может повлиять на зачатие?
Олег 2014-08-07 12:26
Страдает подвижность и морфология. Это может повлиять на зачатие?
Радевич Игорь Тадеушевич
уролог 2014-08-07 13:20
Конечно. Это важные показатели.