Хотим ребенка, пока не получаеться, делали спермограму, помогите расшифровать

Спрашивает: мартель
Пол: Мужской
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, мне 25 лет, вес 85 кг рост 175 см, хотим ребенка, пока не получаеться помогите расшифровать спермограму, возможно какието препараты посоветуете?
б'єм 5.7 мл Більше 2.0 Колір Білувато-сіруватий Білувато-сіруватий рН 7.9 7.2 - 8.0 Запах специфічний специфічний Каламутність мутна каламутна Консистенція в'язка рідка Розрідження через 50 хв. Менше 60.0 В'язкість 5 см Менше 1.0 Загальна концентрація сперматозоїдів 86 млн/мл Понад 20.0 Загальна кількість сперматозоїдів у еякуляті 490.2 млн. Понад 40.0 Рухливість швидка прогресивна (А) 2 % Понад 25.0 Рухливість повільна прогресивна (В) 7 % Рухливість прогресивна (А+В) 9 % Понад 50.0 Нормальні морфологія сперматозоїдів (А+В) 33 % Понад 30.0 Концентрація функціональних сперматозоїдів 28 млн/мл Концентрація сперматозоїдів з прогресивною рухливістю 8 млн/мл Концентрація нерухомих сперматозоїдів 78 млн/мл Загальна кількість сперматозоїдів з прогресивною рухливістю 44 млн. Загальна кількість функціональних сперматозоїдів 160 млн. Загальна кількість нерухливих і прогресивних сперматозоїдів 444 млн. Середня швидкість (А+В) рухомих 20 мкм/сек Індекс нормальних рухомих 143675 Понад 60000.0 Рухливість непрогресивна (С) 5 % Нерухомі сперматозоїди 86 % Лейкоцити 4-7 в п/з. в п/з. Еритроцити не виявлені в п/з. Ліпоїдні тільця в невеликій кількості в п/з. в великій кількості Клітини епітелію уретри поодинокі в п/з. поодинокі|не виявлені Клітини передміхурової залози не виявлені в п/з. поодинокі|не виявлені Клітини сперматогенезу поодинокі в п/з. поодинокі|не виявлені Сперматофаги не виявлені в п/з. не виявлені Слиз в невеликій кількості не виявлений Аглютинація виражена в п/з. відсутня Бактерії не виявлені в п/з. не виявлені Живі 42 % Понад 50.0 Мертві 58 % Нормальні форми сперматозоїдів 80 Патологічні форми 20 Патологія голови 10 Патологія тіла 4 Патологія хвоста 6 Незрілі сперматозоїди 0 0.0
Добавлен: 13 апреля 2015 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2015-04-14 21:04
Страдает подвижность, не выполнен МАР-тест, есть признаки воспаления половой системы. Нужно обоим начинать с диагностики и лечения воспаления: общий мазок+ПЦР+секрет простаты мужу.