Складочки на ніжках у немовляти

Спрашивает: Maljuk
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте. В немовляти є різниця в складочках на ніжках, на одній ніжці більше ніж на іншій. Патронажна медсестра при огляді нічого не виявила, коли була менша не дуже любила мірятися, сердилася, вередувала. Скажіть чи є це сповіщенням про дисплазія. Заздалегідь дякую, чекатиму на Вашу відповідь.
Добавлен: 26 марта 2016 года

1 ответ

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2016-03-27 21:00
Можливо. Зверніться до дитячого ортопеда на плановий профогляд