Простріл сідничного нерва

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 68 лет
Хронические заболевания: Шийний остеохондроз
Вітаю, Я лікувала шийний остеохондроз. Мені виписали препарат для ін’єкцій Джайв. Під час введення укола я нічого не відчувала, але на наступний день в мене був простріл від сідниці(в ній робили укол) до стопи. На 5 день при ходьбі я відчуваю оніміння у стопі. Чим сильніше ставати ногою на землю тим сильніше німіє стопа і починає боліти нога. Якщо лежати, то болі немає. До лікаря я зможу попасти тільки через 10 днів. Що могло спричинити такі симптоми і на скільки в мене серйозна проблема? Як краще почати лікувати?
Дякую!
Категория: Невропатолог
Добавлен: 22 февраля 2024 года

1 ответ

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-23 00:08
По всей видимости у вас постинъекционная невропатия седалищного нерва.

Для лечения используют комплексный подход. Сначала применяют нестероидные противовоспалительные препараты, затем — массаж, витаминотерапию. Огромное значение при лечении имеет магнитотерапия.