Прогінорм. Пропуск цілого курсу поийому

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 37 лет
Вітаю, Вітаю, підкажіть будь ласка, що робити. Пропустила курс прийому прогінорм. Приймаю 10 днів щомісяця прогінорм ово та прогінорм геста починаючи з 17 дня циклу. В цьому місяці не почала курс прийому, в результаті менструація відсутня. Коли краще розпочати курс прийому препаратів? Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 мая 2024 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-05-26 09:09
Доброго ранку, нічого страшного, тоді можна зараз почати приймати Прогінорм гесту по 100 мг. Х2 р/д. 10 днів, якщо менструація почнеться раніше, скасувати.