Поцарапал миша
Спрашивает: Алина
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, допоможіть, будь ласка, я дуже переживаю, чи не могла мене поцарапати миша уві сні. Я не пам'ятаю, звідки з'явилася ця царапина, і не одразу її помітила. Як тільки побачила, я обробила рану перекисом водню, вимила з милом і водою, а потім намазала бетадином. Після цього я спокійно сиділа за кріслом, аж раптом побачила мишу, яка пробігла прямо до мене під ліжко. Тепер я дуже боюся, що це могла бути миша, і я чимось заразилася (наприклад, сказом тощо).
Дякую за відповідь!
Категория: Инфекционист
1 ответ
Алина! Насколько позволяет фото, это царапина. Мышь к ней не имеет отношения. С грызунами следует бороться. Они передают инфекции через свою мочу и фекалии, которые оставляют после себя. Комнаты убирайте в маске и перчатках. Найдите все норы и уничтожьте грызунов.