Підвищенні лімфоцити

Спрашивает: Зоя
Пол: Мужской
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, підвищенні лімфоцити в підлітка. Які додаткові аналізи потрібно здати, щоб знайти причину. Дякую Вам за допомогу.
Категория: Педиатр
Добавлен: 5 марта 2020 года

5 ответов

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2020-03-09 15:46
Добрый день.
Такие изменения могут быть при вирусных инфекция, в том числе и орви. Ребенок недоавно болел? По какой причине сдавали анализ?
Зоряна 2020-03-10 16:10
Погано себе почував, тяжкість в голові, потемніння в очах. Здали аналіз, високий гемоглубін175, лімфоцити56. Звернулист до педіатра, призначила рясне пиття. Через 10днів передали, гемоглубін впав до 154, лімфоцити49. Часто хворіємо на болі в горлі. Були на прийомі в Лора, сказав, що горло якесь червоне, але якщо нічого не турбує, то немає потреби лікувати. Скажіть будь-ласка, чи варто хвилюватися? Якщо є зміни в лімфоцитах, то це проявом вірусного захворювання, а не бактеріального. ґ? Яку тактику обрати, що робити дальше?
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2020-03-10 21:55
Если в анализах лимфоциты падают, то это говорит в пользу выздоровления. Сейчас действительно лучше больше пить жидкости, восстанавливаться.
Зоряна 2020-03-10 21:57
Дякую вам за допомогу.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2020-03-10 22:09
Будьте здоровы.