Підривний фолікуліт (нариви на голві)

Спрашивает: Іван
Пол: Мужской
Возраст: 19 лет
Доброго дня! Синові 19 років, має діагноз підривний фолікуліт. лікувалися у дерматолога по місцю приписки, пропив акнетін (було акне, з обличчя зійшло). Тепер перейшло на голову у формі фолікуліту. Порадьте, будь ласка що робити. Дякую за відповідь
Категория: Дерматолог
Добавлен: 4 апреля 2022 года

4 ответа

Ледник Максим Леонидович
дерматолог 2022-04-04 17:43
Здравствуйте.

Прикрепите пожайлуста фото.
Платная консультация
Іван 2022-04-04 17:56
Доброго дня! Синові 19 років, має діагноз підривний фолікуліт. лікувалися у дерматолога по місцю приписки, пропив акнетін (було акне, з обличчя зійшло). Тепер перейшло на голову у формі фолікуліту. Порадьте, будь ласка що робити. Дякую за відповідь
Ледник Максим Леонидович
дерматолог 2022-04-04 18:01
Сколько по времени лечились Роаккутаном и в какой дозировке?
Платная консультация
Іван 2022-04-04 18:06
Один рік пили акнетін