Ніс не є закладеним, але неприємно вдихати

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 14 лет
Хронические заболевания: Зараз трішки болить горло, температура 37 і 3-38 і 1.
Здравствуйте, що робити, якщо ніс не закладений, але неприємно вдихати? Це ознаки гаймориту, чи ні? Як це лікується? Я полощу ніс, але не завжди помагає. Коли вдихаю, то так ніби чи то запах гною, чи крові, не розумію. Інколи проходить, але інколи буває дуже довго. Також інколи буває, що ніс закладає, тоді дихати набагато легше.
Категория: Лор
Добавлен: 2 ноября 2016 года

1 ответ

Здравствуйте! Санируйте нос, закапывая сосудосуживающие капли (Ксилен, Тизин и т. д.), после чего через минуту промываете раствором морской воды (Аква Марис, Аквалор, Долфин или физ. Раствор и т. д.), затем Хлоргексидин 0,05% (развести 1: 1 с водой) или Декасан по пипетке 3 раза в день неделю.