Інтерпретація результатів

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня!
Стать: жіноча.
Вік: 32 лет. День цикла: 10.
Будь ласка, допоможіть розшифрувати аналіз. Програма ПАП-ТЕСТ-МЕТОДОМ РІДИННОЇЦИТОЛОГІЇ (технологія Sure Path BD) :
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ: задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС: Доброякісні зміни: виявлено Запалення та реактивні зміни епітелію: репаративні, дегенеративні. Ознаки паракератозу.
Патологічні зміни: не виявлено
Додаткові дані: виявлено флора-палички, коки.
ЗАКЛЮЧЕННЯ: Негативний щодо інтраепітеліальних уражень та злоякісних новоутворень (NILM).
Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 19 июля 2016 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-07-19 14:48
Скажіть у вас є єрозія на шийці матки?
-1
Ірина 2016-07-19 15:09
Була у двох лікарів і обидва лікаря кажуть що є зміни епітелія на шийці матки, як мені пояснювали невеличкі рубчики. Один з лікарів говорить, що можливо це дисплазія, при цьому зазначає що епітелій не кровить, не має ніяких виділень. Приблизно 5 років тому була виявлена уреоплазма (проведене лікування), а зміна епітелія це як наслідок, - такі пояснення дає один із лікарів. У Заключенні ставлять знак питання, про ерозію нічого не зазначають.
Дякую за увагу до мого питання!
-1
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-09-03 10:15
Враховуючи паракератоз я рекомендував би вам зробити розширену кольпоскопію, а також скринінг на впч, а по результатам обрати подальшу тактику. Можете звернутись до мене на очну консультацію.
-1