Що можна сказати про дані аналізи?

Спрашивает: Гість
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Доброго дня! Розшифруйте, будь ласка, даний ПАП-тест. Я десь 2 місяці тому здавала такий аналіз і робила колькоскопію у гінеколога. Було виявлено запалення. Пройшла лікування, і знову здала ПАП- тест. Наскільки я бачу, то запалення не пройшло. Чим це зобумовлено? Не розумію, чи покращився стан мого зроров'я.
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ
задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС
Доброякісні зміни виявлено
Запалення та реактивні зміни епітелію: дегенеративні.
Патологічні зміни не виявлено.
Додаткові дані виявлено флора - змішана.
Елементи хронічного запалення.
ЗАКЛЮЧЕННЯ
Негативний щодо інтраепітеліальних уражень та злоякісних утворень (NILS).
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 февраля 2016 года

4 ответа

Гість 2016-02-06 18:25
Симптомів ніяких немає, і не боліло нічого.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-06 19:07
Вам мало моєї відповіді? Хочете ще чиюсь? Я Вам вже відповіла. Навіщо дублювати своє питання?
Платная консультация
Таня 2017-06-30 14:06
Добрый день! ПОМОГИТЕ помогите расшифровать результаты анализов, к врачу через 4 дня.
Высокоокоонкоген. 16,18,26,31,33,35,39,45,51,52,53,56,58,5 9,66,68,69,73,82 - НЕ обнаружено
Низкоонкогенн. 6,11,40,42,43,44,54,61,70 - НЕ обнаружено.
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ:
задовільна:
в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони
трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС:
Доброякісні зміни:
виявлено
Запалення та реактивні зміни епітелію: дегенеративні.
Плоскоклітинна метаплазія.
Патологічні зміни:
виявлено
Зміни в клітинах, трактування яких ускладнено (парабазальні клітини з високим
ядерно-цитоплазматичним співвідношенням та атипією ядер), однак з ознаками
недостатніми для діагностики НSIL.
Додаткові дані:
виявлено флора - палички, коки.
ВИСНОВОК:
Атипові клітини плоского епітелію, що не дозволяють виключити плоскоклітинне
інтраепітеліальне ураження високого ступеня (ASC-H).
СПАСИБО ЗА ОТВЕТ)
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-06-30 15:58
Здравствуйте. При проведении анализа, клеточные элементы, трудно поддающиеся классификации, определяются как атипические клетки плоского эпителия неопределенного значения (atypical squamous cell undetermined significance - ASCUS). Наиболее частой причиной является воспалительные процессы шейки матки, однако в ряде случаев появление клеток неопределенного значение может свидетельствовать о начинающихся неопластических изменениях эпителия шейки матки. В подавляющем большинстве случаев наблюдается спонтанная регрессия изменений, особенно после проведенного лечения воспалительного процесса.