Help me. Please

Спрашивает: ТАЯНА
Пол: Женский
Возраст: 46 лет
Хронические заболевания: Панкреатит. Холецистит. Язва. Гипертония.
Доброго дня. Звертаюся за допомогою до вас вперше. У вересні місяці була ішемія на фоні тахікардії. Приписали конкор кор 2.5. Але тиск падав і я пила вранці пів таблетки. Якщо була тахікардія то пила і вечором пів таблетки. П'ю вже 6 й місяць. Але захворіла гайморітом і не можу ніяк вилікувпти. Риносинусит. Але головне що приступи тахікардії не проходять. Пів дня з таблеткою не має. Після обіду зявляється. Буває навіть щось зробиш і тахікардія. Такого в мене не було до ішемії(частої тахікардії як на конкорі) Плюс не маю місячних 7 місяців. Все нічого. А от тахікардія замучила. Єхокардіоскопія(маса міокарду ЛШ в межах нлрми. Порожнини не розширені. Систолічна ф-я міокарду ЛШ задов. Паталогічних серц потоків не має) Але є коментар: ЧСС на момент 105. В ЛШ додаткова хорда. Систол тиск в ЛШ 36мм рт ст(не знають чому так при тахікардії) Дякую вам.
Категория: Кардиолог
Добавлен: 15 марта 2019 года

1 ответ

Здравствуйте! Попробуйте принимать ивабрадин (бравадин, кораксан) 5мг 2р в день вместо конкора, должно быть полегче.