Гастрит темература

Спрашивает: Вікторія
Пол: Мужской
Возраст: 7 років
Доброго дня.
Доньці 7 років. Діагноз дуоденіт та гастрит(бактеріальний, знайшли Хелікобактері, ковтали зонд) поставили в березні 2019р. Ми на дієті, строгій. Вчора 27.04.19 тітка дала дитині апельсин. Дитина отруїлась, вирвала, пили воду, воду РЕО, Борджомі(без газу). З 4 ранку з`явилась темература 38, нижче 37 не була, один раз за день піднімалась до 38,6 давала жаропонижаюче. Шлунок болить, час від часу, даю Омез,1 раз давала Ріобал(таке лікування було при гастриті виписано лікарем)
Супутній діагноз поставили 24.04.19 гайморит, лікуємо вдома(приймаємо антибіотики за призначенням лікаря), температури не було взагалі.

Запитання:
Температура визвана скоріш за все гастритом та отруєнням? Зараз вихідні, що робити?

ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 28 апреля 2019 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2019-04-28 20:39
Виктория! Вы должны обратиться за помощью в скорую помощь или ребенка должен осмотреть дежурный врач педиатр в детской больнице. Всего доброго.