Доліхосигма

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Гастрит, геморой, аденоміоз
Вітаю, Вітаю, напротязі місяця мене турбує біль справа, ближче до тазової кістки. Пройшла гінеколога, зак, зас, УЗД-все в нормі. Назначила сама собі колоноскопію. Лікар дійшов до сигмовидної кишки і сказав, що далі не може бо доліхосигма і петлі. Причину болю не знайшли. Біль віддає в ногу. Підкажіть, будь ласка, як дообслідуватися? Робили під медсном і ще зупинилося дихання під час колоноскопії, тепер боюсь повторної процедури.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 2 ноября 2024 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2024-11-02 15:51
Наталия! Запишитесь на ирригоскопию кишечника с барием. Вводится клизма с барием и делается серия снимков кишечника. Сдавайте кал на кальпротектин, показатель воспалительного процесса в кишечнике, копрограмму. Сделайте рентген снимок правого тазобедренного сустава. Всего доброго.
Платная консультация
Наталия 2024-11-02 16:27
Щиро дякую Вам, лікарю!
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2024-11-02 16:43
Наталия! Пожалуйста, здоровья Вам.