Дистонія чи щось інше?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Пишу в новій темі, бо там ви не відписуєте.
Пару днів назад я вам писала про головокружіння при зміні положення в ліжку. Відчуття навіть точно описати не можу чи це головокружіння чи просто на 2-3 секунди запаморочення. І ще пару раз відчувала пульсацію без болісну в лівому вусі.
Була у невропатолога. СтавитЬ Вегето судинна дистонія на фоні гіпертонії. В окуліста була то судини завужені і спазмовані. Тиск до початку лікування 140/100. Приписали ТІОЦЕТАМ В УКОЛАХ, , НЕБІВАЛ, СЕРМІОН, НІСПАЗМ.
Вже пройшла 6 днів лікування як таких змін немає. Хочу елетроенцефалографію зробити. Вона інформативна?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 2 сентября 2018 года

1 ответ

Лаптева Лариса Ивановна
невропатолог 2018-09-23 08:27
Здравствуйте.
Напишите на русском языке. Я не знаю украинского.