Боль в левом боку, запор, кислота

Спрашивает: Настя
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Доброго дня, мені 18 років, турбує сильний біль з лівого боку, трохи біля пупа, зранку спостерігається кислота та гіркота в роті, ще турбує запор і кал чорного кольору, хоча перейшла на дієту, відмовилась від мучного, солодкого, кави, менше солі, включила в свій раціон овочі, фрукти, каші, супи. Що робити в такій ситуації? З дитинства хворію гастритом. Нормально ли это?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 13 марта 2018 года

1 ответ

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-09-15 07:12
Здравствуйте. Вам необходимо выполнить копрограмму, УЗИ ОБП, ФГДС и возможно сигмоскопию, учитывая боль и запоры. Продолжайте придерживатсь диеты и Вам необходим осмотр у гастроэнтеролога(терапевта)