Зуд чешется
Спрашивает: Абдулазим
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Здравствуйте, у Жени появилась типа зуд чешется в весны появляется такое проблема лечился несколько раз но снова появилась что делать не знаем заранее большое спасибо за помощь.
Категория: Аллерголог
3 ответа
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, де саме виникає свербіж, чи є при цьому висипання? Чи є якісь, чинники, які можуть провокувати симптоми (контакт з певними речовинами, рослинами, професійні чинники?)
Чи є супутні захворювання (цукровий діабет, проблеми з печінкою?)
На фото бачу дефект шкіри долоні, і при цьому шкіра не є гладка, чи висип суто на цій ділянці? Чи є механічний вплив на цю ділянку?
Абдулазим 2024-01-25 20:21
Когда работает с растениями кроме руки больше не где нет, диабет а было в 6 года иногда проблемы с печенью
Якщо дані симптоми виникають безпосередньо при контакті з рослинами, бажано вдівати захисні рукавички, наразі можу порекомендувати лише загоювальний крем з цинком, будь-який