Зайва вага

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, в мене зайва вага, робила 2 рази медикаментозне переривання вагітності, місячні в мене не регулярні але маю 2 діток. Вагу почала набирати після першого аборту 8 років тому при першій вагітності набрала 16 кг, і ця вага тримається уже майже 6 років. вага 85кг. Максимально худла на 5 кг. Чи може бути зв' язано з медикаментозним. і що з цим робити? Якщо ні то що можна зробити для схуднення зараз сижу на дієті дюкана чи поможе не знаю. Загалом прошу допомоги. Дякую за розуміння
Категория: Диетолог
Добавлен: 2 ноября 2016 года

1 ответ

Здравствуйте, Наталья! Чтобы Вам помочь, необходимо знать показатели Вашего роста, веса и гормонального статуса: ТТГ, Т4 свободный, пролактин, общий тестостерон, ФСГ, ЛГ, эстрадиол.