Як позбутися прищиків?

Спрашивает: Софія
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Ніяких хвороб по жіночому ніколи не було
Здравствуйте, в мене чотири місяці тому, під час місячних появилися 3 прищики, незнаю через що, але останнім часом їх стало більше, не болять не сверблять, але і не зникають. Яка причина їх появи і як позбутися? На вигляд ніби водянисті якісь, знаходяться не в середині, а зверху на полових губах і на лобку. Можливо через бритву чи якась інфекція? До гінеколога на огляд не йду поки що, бо соромлюся дуже.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 марта 2022 года

1 ответ

Мария 2022-03-12 07:04
Здравствуйте.
Прикрепите фото.