Вушна біль прострілююча чим допомогти дитині
Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 14 лет
Здравствуйте, вушна біль прострілююча та біль голови, температури немає чим допомогти дитині 14 років, біль почалась близько 1,30. Чим можна допомогти дитині, дали Німесил але біль не минає, виділень з вуха нема, чи можна сухе гріття
1 ответ
Здравствуйте! Следует в нос закапывать любые сосудосуживающие капли (Називин, Назол и т. д.), после чего в ухо Отипакс или Отинум по 2 капли 3 раза в день неделю. Следует обратиться к ЛОР врачу для осмотра.