Водные процедуры после герпеса

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 63 года
Хронические заболевания: Гипертония 1 степени
Здравствуйте, две недели назад замёрзла, появился герпес сначала на губе, а потом на пальце. Пила таблетки ацикловир, мазала кремом. Можно ли принимать душ? Когда можно посещать баню, так как в квартире холодно мыться.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 3 января 2024 года

2 ответа

Лілія Нестеровська
иммунолог 2024-01-04 14:42
Добрий день! Якщо на сьогодні симптоми не турбують, а самі висипання загоїлися, вказані процедури можете приймати без застережень. Як правило, вірус оперізувального герпесу передається до того моменту, поки всі пухирі не покриються кіркою, в середньому це займає 6-7 днів. Выдповідно, якщо з моменту хвороби пройшло більше 7 днів ви не є заразною для оточуючих.
Татьяна 2024-01-04 14:48
Спасибо!