Висип на обличчі

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: -
Добрий день! Допоможіть, в мене така біда, почався висип на обличчі, трошки підпухлі ніжно червоного кольору, шалушаться і чешуться, Висип по контуру обличчя(лоб, особливо по висках, краях цік) В нашому райцентрі відсутній дерматолог, звернутись не має до кого. Допоможіть, будь ласка!
Категория: Дерматолог
Добавлен: 23 февраля 2017 года

6 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-02-23 16:02
Вітаю !
Як довго хворієте?
З чим зв' язуєте висип ?
Що вже використовували для лікування?
Ирина 2017-03-07 11:19
Добрий день, хворію вже трейтий тиждень! З чим пов'язаний висип? Навідь не можу придумати. Зараз годую дитину груддю, нічого жирного, гострого не вживаю. Лікування: ентерозгель і мазь локоид. Вже було по тихеньку зходило, а це три дні назад знову з'явилось на висках(
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-03-11 10:27
Ірина!
Скільки часу використовували " локоїд "?
Ирина 2017-03-13 23:07
Протягом 5 днів!
Ирина 2017-03-15 16:24
Але висип ще і досі є!
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-03-19 23:42
Ірина!
Як справи?
Яка реакція на локоїд, позитивний ефект ?
Додайте ще кілька фото?