Ущільнення, що свербить

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Здравствуйте, з'явилося ущільнення під шкірою. Довго нічого не тривожило. Думала, що через те, що люблю спати на руці або дитина придавила, бо любить щіпатися. Дитина з аутизмом. Зараз свербіж відчуваю в цьому місці і є шелушіння шкіри
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 марта 2021 года

2 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2021-03-02 11:54
Вітаю, Марина!)

Скоріш за все - - - контактний подразливий дерматит.

У вас є вдома мазі, крема? Які?

Можливо, чимось мастили, як довго?
Марина 2021-03-04 13:00
Доброго дня! Дякую за відповідь. Нічим не мастила. Феністил пила, коли свербіж був сильний. Ущільнення схоже на шишку.