У дитини червоний водянистий прищик на ручці, дитині 8 місяців, дівчинка

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 8 місяців
Хронические заболевания: Відсутні
Доброго вечора, у нас така проблема, моїй донечці 8 місяців, півтора місяця назад знайшли на ручці прищик, я думала що щось вкусило, продезінфікувала перекесю, потім пройшов час він не сходе, написала нашому педіатру і скинула фото, вона сказала щоб протирали спиртом і мазать зеленькоб, я цього не робила, зараз він став трішки більший, і періодично червоніє, ми груднички, ще годую груддю, і ввела докорми, усе тіло передивилась більше ніде немає. Допоможіть будь-ласка вирішити це питання, підкажіть що робити?
Дякую завчасно.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 29 ноября 2021 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-11-30 07:18
Здравствуйте

Это может быть невус Шпитц, лимфоплазия кожи, ювенильная ксантогранулема.

Для уточнения диагноза необходимо провести дерматоскопию образования.