Травма оң аяғы сынған

Спрашивает: Гүлбахар Есенгуловна уЯБАЕВА
Пол: Мужской
Возраст: 49 лет
Хронические заболевания: Табан сүйегі шытынағанТОБЫҒЫ СЫНҒАН
Саламатсызба жолдасымның 20 күн бұрын табан сүйегі сынған содан бері гипсте жатыр, Емханаға көрсетуге мүмкіншілік жоқ қандай кеңес бересіз сізге қаратсам. Бастап скорый шақыртқанмын, ренгенге түсіріп гипстеп қайтарып жіберді біз мұнайлыны қарамаймыз деп бірнеше рет участкыге бардым онымен жұмысы бітпеді бүгіннен бастап отпускыге шықтым жолдасымды қаратып емдеткім келеді қазір мүлдем аяғын баса алмайды оң аяқ ренген қағазы бар тобығы ісік 20 күндей болып қалдық ҚАНДАЙ КЕҢес бересіз жүре алама я әлде жүру мүмкін емесба
Добавлен: 8 июня 2019 года

3 ответа

Гүлбахар Есенгуловна уЯБАЕВА 2019-06-08 19:16
Оң аяғы табан сүйегі шытынаған 20 күн болды гипсте аяғын баса алмайды
Гүлбахар Есенгуловна уЯБАЕВА 2019-06-08 19:20
Оң аяғы табан сүйегі шытынаған 20 күндей болды гипсте қазір аяғын мүлдем баса алмайды
Admin 2019-06-10 09:15
Здравствуйте. Если можно, то задайте, пожалуйста, вопрос на русском языке.