Токсичний гепатит
Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня, тиждень тому здавала печінкові проби (так як приймаю антидепрессант Велаксин), Алт 57, Аст 52, всі ін. показники в нормі. Перед здачею аналіза вночі пила парацетамол в дозі 500 мг. Було показано узі печінки, заключення: помірно виражені дифузні зміни паренхіми печінки та підшлункової залози, всі ін. показники в нормі. Чи можна по такій картині говорити про токсичний гепатит? Дякую.
Категория: Гастроэнтеролог
2 ответа
Ольга! Есть признаки гепатита, но причину нужно выяснять. Сдайте кровь на маркеры к гепатитам В и С. После этого врач ваш сделает выводы о причине изменений печеночных проб и УЗИ ОБП. Всего доброго.